Novinky

Persil Premium

Persil Premium vytváří nové standardy v praní prádla díky jeho vysoce účinné receptuře, která je doplněná o složky poslední generace. Prémiový gel a kapsle obsahují unikátní kombinaci nejsilnejších odstraňovačů skvrn a rozjasňovačů pro prémiovou čistotu. Navíc díky speciálním složkám poskytují dlouhotrvající vůni až pro 4 týdny svežesti. Poznejte rozdíl, který mužete videt i cítit s Persil Premium.

Somat Gold

Novinka roku 2018 znacky Somat je tu! Nové prémiové tablety a gely Somat Gold s technologií hloubkového šištění, díky které si hravě poradí s připáleninami či zaschlými škrobovými zbytky, jako jsou například cereálie, jsou již dostupné i na našem trhu. Navíc jsou nové Somat Gold tablety ve fólii rozpustné ve vodě, takže stačí tabletu vložit do dávkovače vaší myčky a spustit mycí cyklus. Tabletu není potřebné vybalovat z fólie. Samozřejmě funkce soli a leštidla, ochrana skla, efekt předmáčení a mnoho dalších jsou v tabletách a gelech zachovány.

Bref Perfume Switch

Jedna vune ve WC bloku pochvíli zevšední. Nyní je tu ale novinka Bref Perfume Switch, která obsahuje vůně dvě! Ta primární se uvolňuje při suchém stavu a druhá intenzivnejší se začne uvolňovat až při kontaktu s vodou. To zajistí, že při spláchnutí budete vždy zavaleni svežestí leknínu, jablka nebo citrusu podle vámi vybrané varianty. Primární vůně se bude znovu uvolňovat až při vyschnutí WC bloku

Silan Elégance

Exkluzivní řada aviváží Silan Supreme se rozširuje o novou neodolatelnou vůni Elégance. Také tato novinka byla inspirovaná francouzskými parfémy, které evokují eleganci a okouzlující půvab. Krémové složení aviváže s milióny zjemňujících částeček rozmazlí vaše prádlo. Nechejte se svést orientálně květinovou vůní a dopřejte si dotek luxusu!